Enjoy Venues CollectionVENUESCOLLECTION
ContactFRNLENEen zaal aanvragen
Enjoy Venues CollectionVENUESCOLLECTION
FrançaisNederlandsEnglish
Couvin · Wallonië

Le Domaine Saint Roch

Home / De zalen / Wallonië / Le Domaine Saint Roch

Domein in Couvin, aan de poorten van de Ardennen, met koetsen en karaktervolle bijgebouwen voor huwelijken en recepties.

Route de Charlemagne 20, 5660 Couvin

 

Le Domaine Saint Roch, foto 1Le Domaine Saint Roch, foto 2Le Domaine Saint Roch, foto 3

Uw evenement organiseren in Le Domaine Saint Roch

Huwelijk

Le Domaine Saint Roch, in Couvin, biedt een kader voor de ceremonie, de cocktail en het diner, afhankelijk van de gekozen opstelling.

Seminarie en bedrijfsevenement

Seminaries, teamdagen, productlanceringen of klantendiners: Le Domaine Saint Roch biedt een ander kader dan de gewone bedrijfsomgeving.

Gala en avondfeest

Prijsuitreikingen, liefdadigheidsavonden, directiediners: Le Domaine Saint Roch ontvangt avonden die een verzorgde enscenering vragen.

Privéreceptie

Verjaardagen, verlovingen, doopfeesten of familiehereniging: een plek om uw dierbaren te ontvangen, in Couvin.

Zie ook: alle zalen in Wallonië · Huwelijkszalen in Wallonië · Seminariezalen in Wallonië · Zalen voor gala’s in Wallonië · Zalen voor privéreceptie in Wallonië

Veelgestelde vragen

Waar ligt Le Domaine Saint Roch?

Le Domaine Saint Roch ligt op het volgende adres: Route de Charlemagne 20, 5660 Couvin.

Wat is de capaciteit van Le Domaine Saint Roch?

De capaciteit hangt af van de opstelling. Verstuur uw aanvraag om ze met de locatie te bevestigen.

Welke evenementen kan men organiseren in Le Domaine Saint Roch?

Huwelijk, seminarie en bedrijfsevenement, galadiner en avondfeest, privéreceptie, volgens de voorwaarden van de locatie.

Hoe boekt u Le Domaine Saint Roch?

Voeg de zaal toe aan uw selectie en verstuur uw aanvraag: datum, aantal gasten en type evenement. Wij controleren de beschikbaarheid bij de locatie en komen bij u terug.

Andere zalen in de buurt

Zaal Château de Bioul, Bioul (Anhée)
Bioul (Anhée) · Wallonië

Château de Bioul

Capaciteit op aanvraag
Zaal Domaine de Ronchinne, Maillen (Assesse)
Maillen (Assesse) · Wallonië

Domaine de Ronchinne

Zittend diner 120Conferentie 131Walking dinner 285

Blijf op de hoogte

0geselecteerde zaal
Een zaal aanvragenBellenWhatsApp